Компанія FLORIUM розігрує 10 поїздок до найгарнішого парку Європи

7856

Цьогоріч найкращий інтернет-магазин рослин в Україні FLORIUM святкує 10 років з дати заснування. Увесь цей час компанія впевнено утримує позиції лідеру ринку у сфері продажу рослин і садового інвентарю.

FLORIUM починає свою історію у 2008 році з ідеї невеликого бізнесу для батьків. Упродовж 10 років компанія виросла в один із найбільших інтернет-магазинів рослин в Україні, який допомагає тисячам квітникарів і садівників вирощувати їхні мрії.

Увесь асортимент FLORIUM проходить тестування якості в найкращих голландських постачальників. Окрім цього, компанія є єдиним офіційним представником сорту троянд Девіда Остіна (David Austin Roses Ltd) в Україні

У більшості випадків покупець залишається задоволений результатом, адже отримує рослини, які добре приживаються та швидко ростуть. Якщо ж клієнт все ж має претензії чи зауваження, компанія готова повернути всі кошти, витрачені на товар.

На сьогодні в інтернет-магазині FLORIUM налічується близько 5000 сортів рослин для саду та городу.

№1_фото2З нагоди 10-річчя від заснування компанія проводить масштабний розіграш 10 поїздок до голландського парку квітів “Койкенхоф”.  

Умови участі у розіграші прості. Потрібно просто зробити замовлення на сайті на суму від 500 грн й очікувати на свій щасливий квиток.

Чим більша сума замовлення — тим більший шанс виграти. Адже кожні 500 грн у Вашому замовленні — це 1 шанс виграти, 1000 грн — це 2 шанси, 1500 грн — 3 шанси тощо.

Серед усіх, хто зробить замовлення, 12 березня 2019 року будуть обрані 10 переможців, які отримають можливість 10 квітня відвідати найгарніший і найбільший у світі парк квітів у Нідерландах. На переможців чекає неймовірний весняний тур Європою. Краків, Берлін, Амстердам, Вроцлав і, звісно ж, кульмінація подорожі – парк «Койкенхоф» у серці Країни Тюльпанів, Нідерландах.

№1_фото

Розіграш буде відбуватися у прямому ефірі на ютуб-каналі FLORIUM та на сторінці FLORIUM у Facebook 12 березня 2019 о 14:00

У вартість туру входять усі екскурсії, квиток у парк, проживання в готелях, переїзди у комфортному автобусі євро-класу й сніданки.

Ви також можете придбати поїздку на сайті компанії. А у разі якщо ви купите тур і виграєте у конкурсі, FLORIUM готовий компенсувати всю вартість путівки!

Бажаємо успіхів і нехай розквітнуть ваші мрії!